3 odpovědí na “Nenechme se nepatřičně ovlivňovat”

Komentáře

Číst níže nebo přidat komentář...

 1. Karolína

  Nošení roušky mě velmi vadí-dusím se…byla jsem svědkem,kdy policajt plnil nařízení a dal člověku bez roušky pokutu….chtěla bych se dožít toho,aby v čele jednotlivých států stanuli lidé plní lásky bez touhy po penězích….věřím,že takto by se vše vyřešilo.

 2. Dagmar Grosmanová

  Pane Syrový,mluvíte mi z duše. Přesně tohle všechno jsem tvrdila i já.Dobu koronavirovou jsem přečkala v přírodě a na zahradě, kde jsem se nemusela dusit rouškou. Tam a zpátky jsem přejela na kole. Byla jsem překvapená, když jsem zjistila, jaké mají lidé strachy. A očkovat se nenechám.
  Děkuji vám za pěkné video, které jsem si poslechla na youtube.
  Máte zdravé názory.
  Grosmanová Dagmar

 3. Iva Zoubková

  Dobrý den – řekl jste to,co mám v hlavě od jara – a měla jsem potřebu to sdělovat alespon svému okolí – ale reakce na to byly pro mne skličující..na chvíli mne to málem srazilo „dolů“.. Přála bych si, aby váš článek a vyjádření byla v mediích, na předních stranách na internetu, aby se dostal ke každému. aby jednostranná masáž a teror oficiálních „zpráv“ vzala za své a lidi si uvědomili, jak si nechají vymývat mozek a manipulovat se sebou, přála bych si , aby v sobě probudili Ducha a zvědomili se.
  Děkuji

  Iva Zoubková

Přidat komentář...