3 odpovědí na “Dopady cizorodých látek na psychiku”

Komentáře

Číst níže nebo přidat komentář...

 1. Eva Samolejova

  Dakujem

 2. Martin Valentovič

  Dobrý deň, pán Syrový, ďakujem za zaujímavý článok. Obzvlášť zaujímavé boli Vaše pohľady na vakcíny v súvislosti s vyžarovaním krvi a neprirodzených škodlivinách, ktoré si človek vstrekuje. Chcel by som Vás len upozorniť, že niektoré videá z poskytnutých odkazov môžu pôsobiť zavádzajúco, resp. zbytočne vyvolávať strach a možno aj nenávisť voči vládam a „mainastreamu“. Napríklad žena, ktorá údajne zomrela po vpichnutí vakcíny, zrejme len omdlela, čo sa jej často stáva pri pocite aj slabej bolesti a je teda v poriadku, čo sama vysvetľuje na ďalších videách (https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-nurse-covid-vaccine-dead-idUSKBN29629G), dokonca že už ju rameno po vpichu nebolí, t.j. bolo to zrejme natáčané krátko po tom omdletí. Ak by tým tvorcom toho videa išlo o objektivitu, tak by si snáď dali námahu to dohľadať a uviedli by tam názory aj tých lekárov, čo vakcínam pre zmenu veria (hoci aj u nevedomosti), resp. čísla, aká je pravdepodobnosť týchto vážnych následkov.

 3. Lidka

  Dobrý den, pane Syrový,
  dech beroucí článek, také sleduji “ Otevři svou mysl“, něco jsem už viděla, je to fakt děsivé, co to způsobuje. Jen si myslím, že lidé jsou ještě blbější, a o to více se nechávají, protože je to už bez registrace a vidina cestování, hospod a dalších vymožeností nad neočkovanými. Už nemám fakt žádnou známou bez.
  Také vidím ty změny na nich,… nezájem, únava, zimnice, bolest hlavy atd. Když se zeptám, jestli je přesvědčena, že jí to pomůže….odpověď …ano. Pro mne je to konečná, jsem jiného názoru.
  Bože, kde to spěje??? Nikdo nemá čas na info, když jsem něco poslala, z 10 lidí mi neodpověděl nikdo. Už se neangažuji, nevidím zájem. Je mi jich líto, ale tuto cestu si vybtaly samy.
  Děkuji za Vaše info, moc přínosné, mě to zajímá, sbírám a poslouchám vše, co objevím. Stravuji se myslím dobře, po Vaší návštěvě, farmářské výrobky, bio zeleninu, atd.
  Přeji Vám moc hezké prázdniny, teď Vás poslouchám na Odysse, PT s Ondrou.
  L.Klementová

Přidat komentář...